Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

WOŚP

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Już w niedzielę, 10-01-2010 roku, 18. finał.
Współorganizatorem „naszego grania” jest „Grupa Fabricum”.

Do dyspozycji stawiamy nasze dwa, kultowe, samochody zabytkowe - Volkswageny. Cabriolet „Garbus” oraz bus „Ogórek”.

Grupa Fabricum będzie reprezentowana przez zawodowych pilotów wycieczek.

Na godzinę dwudziestą, na „światełko do nieba” postaramy się pokazać naj- słynniejszy samochód świata - Citroen DS. W tym samym czasie bierze udział jako zabytkowy samochód do wynajęcia w Targach Ślubnych w hali Expo.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i serca ofiarodawców dają tyle gorąca, że można spokojnie dać pieniądz dla chorych dzieci i spokojnie posiedzieć zimą w kabriolecie. :-)

Auto do ślubu - Auto do ślubu - VW OgórekNajwiększą atrakcją będą wycieczki „Ogórkiem” po naszej Łodzi z profe- sjonalnymi przewodnikami Grupy Fabricum.

Gorąco zapraszamy w godzinach
12:00 - 20:00

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź