Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

Samochody do ślubu

Jazdę do ślubu zabytkowym samochodem można i należy traktować jak szczęśliwą wróżbę, zapowiedź udanego związku przez wiele, wiele lat. Te samochody ciągle zachowują swój urok i charakter, przynoszą szczęście.

Citroen DS 

Samochody do ślubu to ważna sprawa. Ich wybór staje się często sporym problemem. Nowoczesne samochody są wspaniałe ale niczym się specjalnie nie wyróżniają, a przecież dzień ślubu musi pozostać w pamięci, na zdjęciach i filmach.

My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Citroen DSZ tego powodu, w ważnych dla Państwa chwilach chcielibyśmy podzielić się naszą pasją. Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in. Citroeny DS lub CX, VW „Garbus” Cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferowane przez nas zabytkowe samochody do ślubu mogą stanowić niezapomniany komplet; Państwo Młodzi - Citroen DS, świadkowie - Volkswagen cabrio „Garbus”, grupa gości - Volkswagen Bus „Ogórek”.

Nasze samochody można wykorzystać także w innych okolicznościach - wycieczki po Łodzi i nie tylko, różnego rodzaju spotkania towarzyskie i biznesowe, jako rekwizyty do filmu czy fotografii.

Suma dni staje się biegiem lat, ale zabytkowe samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad.

CITROEN CX

Ctroen CX Piękna, pięciometrowa limuzyna „urodziła się” w 1974 roku na Paryskim Salonie Samochodowym. CX jak na datę powstania jest bardzo obszerny i wciąż wyglada dość nowocześnie. Kształt kokpitu wygląda lepiej niz niejedena dzisiejsza deska rozdzielcza. Wyrafinowane zawieszenie powoduje ze auto prowadzi się bardzo pewnie i komfortowo, również w odczuciu pasażerów.

CITROEN B-11 CABRIO

Samochód do wynajęcia - VW GARBUS CABRIO Citroen B-11 cabrio 1938 r; Niespotykany model roadstera cabrio z przednim już napędem. Wyprodu- kowano zaledwie 830 egzemplarzy. Jedyny taki samochód w Polsce. Trzyosobowa przednia kanapa, opuszczana przednia szyba.

Takie zabytkowe retro-auto znakomicie wyróżnia i pozostaje głęboko w pamięci Pary Młodej i wszystkich gości.

 

„CITROEN” 11B

Samochód do ślubu - Citroen 11BModel produkowany w okresie 1934-1957 Elegancki samochód z pierwszym, przednim napędem. Doskonałe właściwości trakcyjnyjne zapeniało mu zawieszenie pomysłu Ferdynarda Porsche. Samochód często używany przez gangsterów ze względu na zwrotność i świetne osiągi w warunkach miejskich.

 

 

„CITROEN” 15 SIX

Samochód do ślubu - Citroen 15 SIXModel produkowany w okresie 1938-1957 Elegancki samochód z przestronnym, eleganckim wnętrzem. Potężny, 6-cylindrowy silnik zapewnia duży komfort jazdy. Niezwykle starannie, w 100%, odrestaurowany daje wspaniełe wrażenie obecności tamtych czasów. Model z 1947 roku.

 

 

„CITROEN” C4

Samochód do ślubu - Citroen C4Model produkowany w latach 1928-33 Pięciosobowe, bardzo przestronne, auto doskonale wzbogaci przejazd pary młodej do ślubu. Lata dwudzieste, lata trzydzieste... Auto produkowane było w Polsce.

 

 

 

VOLKSWAGEN BUS - „OGÓREK”

VOLKSWAGEN bus ogórek - większy brat garbusa. Auto hipisów szalonych lat siedemdzisiątych. Znakomicie znajduje się w wycieczkach po Łodzi, dobrze oddając klimat dawnych lat.

Charakterystyczny, spokojny ale silny pomruk silnika wprawia w zadumę i pozwala przenieść się w czasie.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź