Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

Fabricum

Wydarzeniem roku 2009 było nawiązanie współpracy z Grupą Fabricum zespołem profesjonalych przewodników i pilotów wycieczek. Wycieczki zabytkowym, wynajętym u nas autem stały się od tego momentu prawdziwym rarytasem na rynku usług turystycznych, dla osób zainteresowanych historią Łodzi.

Grupa Fabricum w dwóch zdaniach o sobie:

Wędrówka szlakiem zabytkowych ceglanych fabryk, efektownych pałaców i secesyjnych kamienic to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i wytchnienie od codziennych zajęć. Proponowane przez nas wycieczki pozwolą gościom spoza miasta poznać jego walory, a mieszkańcom Łodzi spojrzeć na nią z zupełnie innej perspektywy.

Dbając o profesjonalną prezentację łódzkich atrakcji proponujemy wycieczki do miejsc, które miały szczególne znaczenie w tworzeniu się niepowtarzalnego charakteru miasta. Pokazujemy jak historia i tradycje włókienniczej XIX- wiecznej „Ziemi obiecanej” wpłynęły na współczesne oblicze Łodzi.

www.fabricum.pl
[email protected]

Grupa Fabricum
ul. Drewnowska 58
91-002 Łódź

tel/fax.: (00 48) 42 636 28 25

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź