Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

Manufaktura

Powstała na terenie dawnego imperium przemysłowego Izraela Kalmanowicza Poznańskiego. Jej historia sięga II połowy XIX wieku, kiedy powstał tu ogromny kompleks przemysłowy, druga co do wielkości fabryka w Łodzi, stanowiąca swoiste „miasto w mieście”. Współczesny projekt w sposób harmonijny łączy w sobie industrialną, XIX-wieczną architekturę z nowoczesnym sposobem aranżacji przestrzeni. Manufaktura szybko stała się najbardziej znanym w Polsce kompleksem kulturalno - rozrywkowo - handlowym.

W budynkach pofabrycznych zaaranżowano Muzeum Fabryki - prezentujące burzliwe dzieje imperium Izraela Poznańskiego na przestrzeni prawie 150 lat, od momentu jego powstania aż do upadku. Muzeum posiada oryginalne XIX-wieczne krosna uruchamiane dla zwiedzających. Amatorzy sztuki mogą odwiedzić ms2 - muzeum ze znakomitą kolekcją sztuki nowoczesnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź