Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat.

Do dyspozycji oddajemy w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów, m.in: Citroen DS, VW „Garbus” cabrio i popularny VW „Ogórek”. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

„Warszawą” albo „Moskwiczem” na lotnisko, do hotelu. To dopiero zabawa! Oryginalny sposób na miłą zabawę i ciekawe wspomnienia. Pamiątkowe zdjęcia zapewne urozmaicą każdy album.

Cmentarz żydowski

Druga pod względem powierzchni nekropolia żydowska w Europie. Stanowi jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Łodzi. Na powierzchni ponad 40 ha znajdują się groby wielu znanych łodzian, wśród których na uwagę zasługują w szczególności grób rodziców Juliana Tuwima, rodziców Artura Rubinsteina oraz największe mauzoleum żydowskie na świecie, należące do Poznańskich.

Warto wspomnieć również o Domu Przedpogrzebowym, ufundowanym przez Minę Konstadt oraz o polu gettowym, gdzie spoczywa ponad 43,5 tysiąca Żydów zmarłych w Litzmannstadt Ghetto.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych nowych i używanych do większości samochodów. Pozyskujemy i restaurujemy części do samochodów zabytkowych, retro.

XHTML 1.1 CSS podpis elektroniczny | rusztowania | fryzury ślubne | klimatyzacja Łódź | Usługi pielęgniarskie - Łódź. | design by eSeM Łódź